3D MİMARİ TASARIM

Cephenin hem izolasyon sağlamsı için yapılan montolama ve taş yünü ile yapılan cephe giydirme sistemlerinin daha iyi görseller ve albeni oluşturması belirli ilkelerle bir dizayn çerçevesinde cephenin güzelleştirmesi işine cephe tasarımı denir. Cephe tasarımında en önemli etken kullanılan malzemenin çeşidine göre uygun tasarımın yapılmasıdır. Kullanacağınız malzeme ne ise ona uygun format ta tasarım belirlenir. Bu malzemeler strafor söve, alüminyum kompozit, betopan, bordex, prekast, fibrebeton, taş kaplama ve benzeri malzemelerdir. Genel olarak inşaat sektöründe bu işi yapan mimar, müteahhit, inşaat mühendisleri, inşaat firmaları yapacakları yapının binanın cephe uygulamaları için ciddi rakamlar bütçeler ayırmaktalar, bu bütçeler paralar aslında işin tamamen iyi güzel görünmesi ve neticesinde pazarlanması. İşte burada cephe tasarımı yapan firmalara ihtiyaç duymaktalar, çünkü gelişi güzel her hangi bir tasarım yapılmadan yapılacak cepheler harcanan onca paranın çöpe gitmesine sebep olabilir, yapınıza uyguladığınız malzemenin neticesinde düşündüğünüz gibi olmaması ile karşılaşabilirsiniz. Bu tarz sıkıntılarla karşılaşmamak için ilk önce cephe tasarımın yapılması daha sonra cephenin uygulanması en akıllıca ve uygun maliyetli çözüm olacaktır.

3D Render

  • Dış Cephe Tasarım işleri uzmanlıkla yapılır referanslarımızdan yaptığımız Dış Cephe Tasarımlarına bakabilirsiniz. Dış Cephe Tasarımları uygun fiyat politikası ile yapılmaktadır. Müteahhitler, Mimarlar, malzeme üretici ve uygulamacılara Dış Cephe Tasarım Hizmeti Vermekteyiz. Sizinde projeniz varsa uygun fiyata uzman Dış Cephe Tasarımcımız tarafından Dış Cephe Tasarımı yapalım. Dış Cephe tasarımları müşteri istekleri titizlikle incelenerek en ufak ayrıntı göz önünde tutularak yapılmaktadır.
    3D mimari proje,iç mekan,dış mekan,tasarım,çizim,modelleme,görselleştime,animasyon,sunum,cephe,mağaza, Uygun fiyatlı Kaliteli Render!